Slovan Frýdlant BTJ Slovan Vesec B

2:1 (0:0)
Redakce |

Slovan Frýdlant B - TJ Slovan Vesec B

Poslední zápas podzimu, odložené utkání s Vescem odehrálo naše béčko v sobotu doma.

Rozhodčí: Doležal Ondřej – Kubíček Vít, Černohorský Jakub

Diváci: 20

Stadion: Frýdlant - přírodní tráva

Komentář

Souboj jedenáctého a dvanáctého týmu okresu na těžkém terénu v první půli moc atraktivní podívanou nenabídl. Hosté si vypracovali dvě větší příležitosti, obě ale Němec eliminoval. Nám vybojoval útočník Stýbal dva přímé kopy z ideální pozice. Sám faulovaný svůj pokus ale nezatočil přes zeď blíž k tyči a druhý pokus, tentokrát Buřity, letěl přímo do rukou golmana Vesce. Stav 0:0 vydržel až do 77.minuty. Střídající Mourek dostal od Stýbala míč křižně skrz vápno na zadní tyč a ve skluzu z úhlu rozvlnil poprvé v zápase síť. Vedení jsme neudrželi ani minutu, soupeř poslal hned po rozehře míč na levou stranu, následoval přesný křižný míč do malého vápna, kde domácí Fako úplně zapomněl bránit a Pabiška tváří v tvář prostřelil Němce. Hosty vyrovnávací gól zvedl a Němec musel o několik minut déle vytáhnout ještě dva zákroky par excellence. Utkání se už blížilo ke svému konci a vypadalo to na zaslouženou remízu. V 88.minutě ale Mauer šikovně posunul mezi obránci na Stýbala, který ve vápně obstřelil z leva na zadní tyč golmana hostů. Poslední minuty utkání jsme pak už dohráli na půlce soupeře nebo u rohového praporku. Výhra nás posunula na 10. místo tabulky, kde náš B-tým přezimuje.

Fotbalisté Slovanu Liberec Dominik Plechatý a Christián Frýdek ve Frýdlantu.

FK Sokol Jindřichovice pod Smrkem - Slovan Frýdlant C

FA MAHO sport Jablonné/TJ Velký Valtinov - Slovan Frýdlant U17

V sobotu 4.11. jsme zajížděli na umělou trávu do Heřmanic k našemu poslednímu mistrovskému utkání podzimní částí soutěže. Soupeřem...