Naše cesta pohárem končí v České Lípě.

Rozhodčí: Kadlec Václav – Blažek Jan, Bohuš Marek

Diváci: 60

Stadion: Česká Lípa

V sobotu jsme zavítali do České Lípy k pohárovému utkání s místní Arsenalskou rezervou. Papírově slabší Lípa hrající B třídu doplněná o tři hráče z áčka nás ovšem nakonec přehrála ve všech směrech. Náš žalostný výkon doprovázela opravdu velmi nepřesná hra a málo pohybu. Skóre otevřel Hanl, kterého při rohovém kopu neuhlídal Mazánek, a v pohodě zavěsil už v 9. Minutě. My v zápětí netrefili prázdnou branku. Dále jsme hrozili ze standartek. K jednomu míči se dostal Coufal, ale z metru branku netrefil. Dočkali jsme se i gólu z rohového kopu. Branka byla ovšem neplatná, jelikož míč opustil hrací plochu. V závěru poločasu se sporným faulem provinil opět Mazánek a Žižka pokutový kop hravě proměnil. Hned na začátku druhé půle v nájezdu selhal Kozák, který loboval brankáře a míč skončil na břevně. Ten se ještě odrazil k Rydvalovi přímo před bránu, ale ten z nepochopitelných důvodů nedokázal dostat míč do sítě. V 68. Minutě se ještě trefil z půlky hřiště Žižka a bylo po zápase. Prostřídaný tým už si nevytvořil žádný tlak a chybami nabízel soupeři jednu šanci za druhou. V závěru se ještě trefil Hanl a Valta. Skóre 5:0 je výstavní debakl, který jsme svou neaktivitou dopustili my sami. Do prvního mistráku musíme nastoupit úplně jinak, nebo nás čeká další velká blamáž.