7. kolo, středa 20.09.2023, 16:30

Slovan Frýdlant U17FK Hejnice

25:0 (15:0)

Slovan Frýdlant U17 - FK Hejnice

Ve středu se dorost utkal v malém derby s Hejnicemi, které utkání odložil již v sobotu z důvodu nedostatku hráčů a souhlasili se středečním termínem.

Rozhodčí: Lopuszynski Michal

Diváci: 70

Stadion: Tráva Frýdlant

Utkání, které mělo začít v 16:30 hod. se opozdilo z důvodu zpoždění na trase z Hejnic do Frýdlantu. Soupeř nastoupil k utkání o půl hodiny později a navíc přijeli pouze v 7 lidech, v nejnižším možném počtu, ve kterém jde k utkání nastoupit.
Naprostá ostuda, která se odehrála na frýdlantském hřišti mohla tedy začít.
Frýdlant otevřel gólový účet hned v první minutě a s chutí pokračoval celých 90 minut.
7x se trefil Ptáček, 3x Mauer P., 3x Manych Nima, 3x Maleček, 2x Fako, a po gólu přidali Kavka, Čumpl, Rulec, Berky, Křička, Gonda a Kaplet.
Konečné skóre se tedy zastavilo na 25, soupeř se v takto malém počtu nezmohl na žádnou šanci a utkání nemělo žádný význam pro všechny zúčastněné.

Slovan Frýdlant U17:

M. Stýbal (trenér Slovanu Frýdlant): Jsem rád, že je toto utkání za námi, oceňuji snahu těch málo hráčů z Hejnic, kteří dorazili. Je pro mě však naprosto nepochopitelné, že vedení klubu Hejnic toto dopustí a pošle na utkání 7 hráčů, z nichž většina ani nebyla ve věku mladšího dorostu, ale mladší. Můj názor je, že dnešní utkání mělo radši skončit kontumací, než tím co se odehrálo na hřišti, protože s fotbalem to nemělo nic společného.