Tentokrát jsme se vypravili za silným soupeřem z Krásného Lesa.

Rozhodčí: Novák Kamil – Václavík Jakub

Diváci: 80

Stadion: Tráva Krásný Les

Do Krásného Lesa jsme v sobotu odjeli ve velmi omlazené sestavě. Hned 11 z 14 hráčů, které měl asistent trenéra Kubát k dispozici na utkání nedovršili ani dvaceti let. Nezkušenost jsme ale dohnali velkým odhodláním a na rozdíl od předchozích zápasů také velkým nasazením konečně zase bodovat. Nutno dodat, že v celém utkání nás také doprovázela velká porce štěstí. Domácí v prvním poločase trefili hned třikrát brankovou konstrukci Mauerovi brány. Nebylo to ale tak, že by jsme odjeli utkání odbránit. Celý zápas se hrálo ve velkém tempu nahoru a dolu. Šestnáctiletý Fako a Ptáček na hrotu útoku využili v prvním poločase své šance, první zmiňovaný ve 32. minutě proměnil samostatný nájezd. Minutu před poločasem pak Pavel Mauer dobrým pressingem získal míč před vápnem domácích, posunul ho Ptáčkov a ten na hranici velkého vápna propálil Závůrku. Nečekané poločasové vedení 2:0 jsme ale hned osm minut po poločase ztratili. Krásný Les vyrovnal po gólech Stříteckého a Dominika Foldy. Další šance domácích vykopával kapitán Pleskač nebo stoper Peml dokonce až z brankové čáry, už za zády našeho golmana. Další gól už ani do jedné sítě nepadl a tak si připisujeme zasloužený bod za remízu 2:2 v pro diváka velmi atraktivním duelu (konečně). Za týden nás na domácím hřišti čeká lídr okresu Vratislavice.