Trápení pokračuje...

Rozhodčí: Bohata Antonín – Mrkáček Michal, Šnýdl Radovan

Diváci: 200

Stadion: Tráva Frýdlant

Naše trápení pokračuje. V posledním zápase na frýdlantském trávníku jsme prohráli se Sedmihorkami, které nás touto výhrou předskočily v tabulce.
Zápas začali lépe hosté. Drželi více balón na svých kopačkách a my drželi obrannou pozici. Sedmihorští se lépe nabízeli a rotovali po hřišti. Míče jsme jim sbírali pouze sporadicky a všechny naše pokusy o nějakou výstavbu končily nepřesností, které pramenily z velmi malé nabídky ostatních hráčů. Do první šance jsme se ale dostali my. Po rohu propadl míč až na zadní tyč k Coufalovi, který míč ze vzduchu nedokázal usměrnit mezi tyče. Stejný obraz hry trval celý první poločas. Bohužel jsme ale dostali gól do šatny. Capulič kontroloval do zámezí balón, ale byl o něj okraden důrazným hráčem hostí. Míč dopitoval na levou stranu k Bartošovi, který směřoval přihrávku do středu hřiště přes beka. Míč se mu odrazil od nohou přímo do běhu Syrovátkovi, který natáhl krok kolem velkého vápna a přízemní střelou překonal Němce v bráně.
Ve druhé půli jsme zvýšili aktivitu. O vyrovnání se mohl postarat Capulič po dobrém přenesení hry od Štrbáka, ale Patrik nevystřelil dobře a míč skončil v zámezí. Zahrávali jsme také pár standartek, ovšem bez valného úspěchu. Do největší šance se dostal Jakub Adamec, který si míč naváděl podél vápna kolem vytaženého brankáře Špíny. Místo jednoduchého zakončení pozemi však volil prudkou střelu, která se taktéž neukázala jako gólová. Hřebíček do rakve nám mohla dát už naše chyba v rozehrávce a následné podkloznutí Coufala. Ten ovšem svou chybu napravil a skluzem dokázal střelcovi míč vytěsnit na roh. Na víc jsme se nezmohli a zápas tak skončil 0:1.
Z naší strany je to pořád strašně málo. Chybí zápal, bojivnost a občas i kousek toho štěstí. Když mu ovšem nepůjdeme naproti, nic se pro nás nezmění. Vše můžeme napravit již tuto sobotu proti Železnému Brodu.

Slovan Frýdlant A:

M. Bláha (trenér Slovanu Frýdlant): My jsme první poločas nehráli dobře, přesto to bylo z obou stran bez větších šancí a čekání na chybu soupeře. Tu jsme samozřejmě pár vteřin před poločasem udělali my na naší právé straně a inkasovali naprosto zbytečnou branku do šatny. Druhý poločas přišlo z naší strany zlepšení, bohužel tři brankové příležitosti jsme proměnit nedokázali a z remízového utkání nebereme ani bod. Jaro určitě neprobíhá podle našich představ, napravit dojem budeme chtít příští týden na hřišti Železného Brodu, který na jaře podává velmi dobré výkony.