Osmifinále pohárového utkání pro nás dopadlo úspěšně 3:0.

Rozhodčí: Nagy Zdeněk – Petráš David, Nestler Heinrich

Diváci: 30

Stadion: Frýdlant - umělá tráva

První letošní mistrovský zápas jsme zvládli, ale nebyl podle našich představ. Na našem hřišti jsme přivítali tým TJ Slovan Vesec hrající A-třídu. Do zápasu jsme nastoupili bez chybějícího Stýbala a Rydvala. První poločas jsme hráli velice roztržitě a velká nepřesnost našich obránců nabízela Vesci jednu šanci za druhou. Hosté měli více ze hry, ale ani jednu svojí šanci nedokázali proměnit. To se nám podařilo potrestat. Do levé strany dostal míč Jaroslav Kozák, který přesně našel hlavu Ládi Kobra a ve 32’ minutě jsme se dostali do vedení 1:0. To hosty nalomilo. Do poločasu se hrál fotbal bez větších šancí. Po změně stran jsme vedení pojistili. Dobře zahraný rohový kop Šindeláře padl přesně na hlavu Mazánka a ten o břevno dostal míč za čáru. V 56’ minutě zahrál nepovedený volný kop z půlky Jelínek. Míč se dostal ke střídajícímu Bartošovi, ten ho posunul směrem do vápna, kde ho z první dostal před bránu Capulič a Kozák už měl úlohu jednoduchou. Zbytek zápasu už byl v naší režii a šance na obou stranách byly ojedinělé.
Byl to prozatím nejhorší výkon od začátku přípravy a víme, že do příštích zápasů musíme vstoupit úplně jinak.