Béčko v sobotu přivítalo Jokers, které se již před sezónou netajilo s ambicemi o postup, přesto se jim nedaří tak, jak by si představovali, ale i tak přijeli v roli velkého favorita.

Rozhodčí: Doležal Ondřej – Václavík Jakub, Pasichnyi Tymur

Diváci: 50

Stadion: Tráva Frýdlant

Hned v 5. minutě se dostali hosté do vedení gólem Kolky a byli ve všech aspektech hry lepší a zaslouženě šli ve 33. minutě do dvoubrankového vedení, kdy se prosadil exfrýdlanstký Kochan po rohu.
Poločasový výsledek napovídal tomu, že béčko nastraží nejfikanější lest v podobě Csaplárovy pasti, ovšem opak byl pravdou a ikdyž Němec chytil Abrahámovi penaltu, na následnou dorážku už byl krátký - 0:3. Po zbytek zápasu měli hosté několik příležitostí k navýšení vedení a využili pouze dvě, konkrétně Le obstřelem na zadní tyč zpoza vápna v 63. minutě a vše zpečetil v 89. minutě Suk dorážkou do prázdné branky za záda bezmocného Němce.Frýdlant tak zcela zaslouženě prohrál a bude mít co napravovat v posledním podzimním zápase s Vescem.