Na domácím stadionu jsme přívítali tým z Mníšku.

Rozhodčí: Doležal Ondřej – Kubíček Vít, Černohorský Jakub

Diváci: 80

Stadion: Tráva Frýdlant

Utkání začalo lépe pro hosty. Hned v 9. minutě jeden z našich obránců při centru do pokutového území  zahrál ve vápně rukou a brankář Němec při penaltě zvolil druhou stranu než exekutor Rašín. Mníšek si v prvním poločase vypracoval ještě tři větší šance, všechny ale zlikvidoval Němec a tak udržel šance do druhého poločasu se zápasem ještě něco udělat. My jsme si totiž v první půly nedokázali vypracovat ani jednu akci, která by vedla k zakončení na bránu soupeře. Po poločase bylo ještě hůř, v 48. minutě střídající Sonntag využil velkého nedůrazu v našem vápně po rohu Mníšku a navýšil náskok svého týmu už o dva góly. O dvě minuty déle ten samí hráč zvyšoval už na 3:0. Mnišek v klidu korigoval vývoj utkání a my neměli do doby, než si hosté v 65.minutě po špatné rozehře dopravili míč do vlastní brány sami žádnou šanci se špatným vývojem utkání něco udělat. Snížení na 1:3 nás nabudilo a od 65.minuty jsme začali hrát konečně fotbal. Zlepšila se kombinace a přechodová fáze, která byla doposud nulová. Fako v 80.minutě dobře vysunul na levé straně Ptáčka který na hranici vápna dobře zakončoval na přední tyč. A najednou to bylo už jen o jediný gól. Patnáctiminutovou vzpruhu ke konci utkání ale zmrazil v 83.minutě Mikeš, který z velkého vápna obstřelil Němce a uklidnil hosty. Mníšek si tak zcela zaslouženě odváží tři body.