20. kolo, sobota 13.04.2024, 14:00

Slovan Frýdlant BFotbalový club Krásný Les

3:6 (2:3)

Slovan Frýdlant B - Fotbalový club Krásný Les

Naše rezerva hostila dobře hrající tým z Krásného Lesa. I přes slibný začátek jsme nakonec podlehli vysoko 3:6.

Rozhodčí: Kadlec Lukáš – Samšiňák Josef

Diváci: 65

Stadion: Tráva Frýdlant

Ve druhém jarním domácím zápase přijeli borci z Krásného Lesa, kterým start do jara nevyšel podle představ, a tak se chtěli chytnout na našem trápícím se béčku.
Úvod zápasu vyšel skvěle domácím, neboť hned v první minutě proměnil Buřita penaltu a mohlo být ještě veseleji, ale bohužel mladičký Ptáček neproměnil několik vyložených šancí a skóre se měnilo až ve 20. minutě, kdy Stříteský vyrovnal na 1:1. K překvapení všech bylo nadále naše béčko aktivnějším týmem a vypracovalo si několik šancí, ale Ptáček nebo Fako nedokázali překonat Vošvrdu v bráně hostů. Až ve 36. minutě přilétl do vápna Ptáček a zpětnou přihrávkou pod sebe našel Buřitu, který dokázal dostat míč za záda Vošvrdy a béčko opět vedlo - 2:1. Jak dobře se vyvíjel první poločas, tak o to hůř skončil, protože poslední pětiminutovku domácí vůbec nezvládli. Nejdřív kvůli nedůrazu domácí obrany vyrovnal Čaban ve 41’ a ve 43’ nadějný brejk domácích doslova zazdil benjamínek Ptáček a místo vedení 3:2 přišel gól opět Čabana na 2:3.
Do druhého poločasu chtělo béčko skočit stejně jako do toho prvního, jenomže se projevila tréninková (ne)účast a pomalu docházely síly, čehož využil Folda a v podstatě v 65’ rozhodl zápas - 2:4. Od té doby zápas ztratil tempo a zápas byl bez šancí na obou stranách. Ale o to zajímavější byl konec zápasu, kdy nejprve Krišal přidal pojistku v 86’ na 2:5, v zápětí hattrick dokončil Buřita a snížil na 3:5 v 88’, ale ještě v 90’ upravil Bušovský na konečných 3:6.
Z dobře rozjetého zápasu tak opět nejsou žádný body.
Další víkend se pojede na horkou půdu do Vratislavic, kde se čeká velmi těžký zápas.