Na domácím hřišti jsme přivítali tým z Dolní Řasnice.

Rozhodčí: Kadlec Lukáš – Kubíček Vít, Žatečka Adam

Diváci: 70

Stadion: Tráva Frýdlant

Pro utkání našeho béčka s Dolní Řasnicí zvolil trenér Tomášek neobvyklou formaci 3-5-3, ta nám přinesla hodně místa na krajích hřiště. Schmidt, hrající z prava si párkrát šikovně poradil s bránicím protihráčem, ve vápně ale žádného spoluhráče nenašel. Naopak vzadu dělal hra na 3 naší obraně velké problémy. V 9.minutě Heinzl nenabral ve středu hřiště Kovačíka, ten si nikým neatakován posunul míč až na penaltu a podél brankáře Němce poslal Řasnici do vedení 1:0. Do našich největších šancí se dostával Stránský, všechny míče na něj šly ale kvůli přehuštěnému středu hřiště vzduchem ze strany. Hlavičky nejsou zrovna jeho silná stránka a tak skončila všechna zakončení u brankáře hostů. Když už měl Buřita po rohu poloprázdnou bránu, spadl mu pod nohy náš stoper Peml a dorážku do prázdné z malého vápna nešťastně zblokoval. V 57. minutě si pak kapitán Dolní Sochor převzal na půlce míč, oběhl Tichého, Pleskače poslal zaseknutím ve vápně na zem a naservíroval míč Davidovi před prázdnou bránu. Tam stačilo už jen míč trefit a nepřestřelit bránu, Dolní šla do dvougólového vedení. Domácí trenér Tomášek měl na střídačce 5 hráčů, které postupně od 60.minuty posílal na hřiště. Mourek, který vystřídal dobře hrajícího Schmidta po pár minutách na hřišti vykopl gólmanovi hostů vypadlý míč a dorazil ho do prázdné brány. V 58.minutě bylo tedy ještě dost času utkání otočit. Největší šanci na vyrovnání zápasu měl nejdříve Mourek, svůj samostatný nájezd ale neproměnil. Buřita pak dostal dobrý míč středem hřiště od Pleskače, který byl v tu dobu už vysunutý vpředu. Stejně jako Mourka ho ale vychytal golman hostů, který proti obou našim šancí dobře vyběhl. Pleskačova slabá hlavička a střela z vápna těsně vedle tyčky v posledních minutách tak znamenala, že si od nás Dolní odváží tři body.