Slovan Frýdlant BTJ Jiskra Vratislavice nad Nisou

1:0 (1:0)
Redakce |

Slovan Frýdlant B - TJ Jiskra Vratislavice nad Nisou

Béčko po velmi dobrém utkání v Krásném Lese přivítalo na domácím hřišti druhý tým tabulky a to Vratislavice.

Rozhodčí: Vlček Miroslav – Jiřišta Jakub, Proche Matěj

Diváci: 80

Stadion: Tráva Frýdlant

Komentář

Začátek utkání ukázal, že se jedná o souboj favorita s týmem, který je doma velmi silný, ale domácí ukázali v čem je jejich síla.
Hned ve třetí minutě se dostal do šance mladík Ptáček, který chytrým obstřelem přes brankáře hostí otevřel skóre - 1:0. Hosté se snažili o zvýšení aktivity a obrat, což moc nechutnalo domácímu Heinzlovi, který odstoupil z utkání pro zranění zadního stehenního svalu. Aktivita a agresivita hostí vedla k dalšímu střídání na domácí straně, Stránský byl přišlápnut na achilovku, se kterou marodil celou minulou sezonu a pro jistotu se nechal stáhnout ze hry. Dvě střídání v prvním poločase a jediní dva náhradnici byli náhle ve hře. Vyrovnaný první poločas nepřinesl vážnější šance a tak se šlo po 45 minutách odpočívat za příznivého stavu pro damácí Slovan.

Druhý poločas se udával ve stejném rytmu jako poločas první. Vyrovnané utkání plné soubojů ve středu hřiště a žádná vyložená šance. Pološance a náznaky šancí končili na dobře bránících obranách nebo v rukou brankářů. Ke konci utkání se dostal do šance Ptáček, který přijmul dlouhý balon na hranici vápna a byl faulován hostujícím brankářem, píšťalka sudího nezůstala němá, ale nepochopitelně odpískal pouze přímý kop za který neudělil žádnou kartu, a proto Frýdlant rozehrával pouze přímý kop, ze kterého nedokázal ohrozit bránu. Ve druhém poločase už tak stojí za zmínku pouze rána z 20 metrů, kterou vyslal na bránu Fako, který však orazítkoval pouze břevno a tak se domácí Slovan raduje z nejhubenější možné výhry 1:0.

Ohlasy

Slovan Frýdlant B:

Hodnocení nezaujatého fanouška: Velmi vyrovnaný zápas, ve kterém hostující celek, který má ambice na postup nepředvedl vůbec nic za co by si zasloužil body z frýdlantského hřiště. Poctivá defenziva domácích a krásný gól mladého Ptáčka se zasloužil o 3 body, které naprosto zaslouženě zůstávají doma.