Rezerva se opět nezmohla ani na jeden gól, naopak opět vysoko inkasovala.

Rozhodčí: Jirák Jiří – Špecián Marek, Hekele Josef

Diváci: 65

Stadion: Tráva Frýdlant

Ve Vesci se hrálo tzv. o 6 bodů. Domácí měli jen o bod méně než my a před zápasem se nacházeli hned pod námi na 12. místě. V první velké šanci se ocitl náš Michal Stýbal, kterého vyslal dlouhým míčem z naši půlky stoper Pleskač. Stýbal oběhl krajního beka a z úhlu se řítil sám na golmana, obalovačkou na zadní tyč ale těsně minul. Chvilku po naši velké šanci si tu svou první vytvořili i domácí. Osamoceného hráče v málem vápně vychytal skvěle Brožík. Ve 29.minutě si Vesec ale totožně vytvořil další gólovku. Rychlí brejk, za středu dlouhý míč do strany a odtud na osamoceného hráče ve vápně. Takto nám domácí během dvou minut vstřelili oba dva góly. Ve 35.minutě Jirka Heinzl nezastavil rozeběhnutého Čížka, který drze proběhl z půlky až k našemu vápnu a zvýšil na 3:0. Ptáček ve své šanci přestřelil a kapitán Buřita sám v malém vápně trefil z blízka jen golmana. Na šance remízový první poločas tak skončil nepříjemným třígólovým náskokem Vesce.
O poločasové pauze jsme ale ještě cítili, že by možná šlo z výsledkem něco udělat a odvést si z Vesce aspoň bod. Naši naději ale ukončil po rohového kopu hlavičkující Brauner, který byl na hřišti pouhé dvě minuty. Stejný hráč v 61. minutě přidal ještě jednu branku. Po chybě Tichého Pabiška překonal v samostatném úniku bezmocného Brožíka a to už byli domácí v úplném laufu a pohodlně si kráčeli pro vítězství. Po šestém obdrženém gólů trenér Tomášek poslal do hry najednou všechny naše tři hráče z lavičky. Naši hru to trochu oživilo, ale v ke konci utkání  jsme se zmohli už jen na slabé zakončení a nespočet odmávaných ofsajdů.

Druhá letní posila: Martyn Ral

Zkušený polský brankář posílí naše A mužstvo.

První letní posila: Pavel Mauer

Talentovaný středopolař se rozhodnul vrátit ze Slovanu Liberec zpět domů do Slovanu Frýdlant.

FK Košťálov - Slovan Frýdlant A

Z posledního zápasu v sezóně si odvážíme 3 body, což znamená, že jsme skončili celkově 9. v tabulce.