Naše A mužstvo bohužel nestačilo na favorizovanou Skalici a nepřiváží ani jeden bod.

Rozhodčí: Bohuš Marek – Marek Miloš, Kořínek Lukáš

Diváci: 80

Stadion: Tráva Skalice

Ve venkovním duelu jsme nestačili na dobře hrající Skalici, které jsme podlehli 2:0.
Sestava po VTJ zůstala neměnná a v plánu bylo hrát ze zajištěné obrany. Domácí letos ještě neprohráli a nedostali ani gól. Věděli jsme, že budou mít více míč na kopačkách a my chtěli hrozit z brejků. Zápas začal v režii Skalice. Ta dobře kombinovala, ovšem jen středu hřiště. Do šancí se dostávali lobovanými míči ze stran do středu hřiště. Jednu takovou šanci vyřešil golman Zajíček, druhou pak na brankové čáře Bartoš. Z následného brejku jsme se mohli dostat do vedení, bohužel Capulič byl proti. Do jedné slibné šance se dostal i Mazánek, ale taktéž neproměnil. Za to nás domácí potrestali. Míč dobrou kombinací protáhli po levé straně, centrovaným míčem trefili Mariana Kobra, ten se odrazil zpátky na kopačky domácích, který předložili na kopačky Kotka, který vystřelil na hranici vápna. Střelu bohužel srazil Bartoš kolenem do protipohybu bezmocného Zajíčka. Zahrávali jsme poté velké množství standartek, bohužel ani jednou jsme se nedostali k pořádnému zakončení. Oo změně stran se dostal do slibné příležitosti Capulič, ale místo střely volil přihrávku, kterou bezpečně sebrali domácí. V 63. minutě se po sérii chyb dostal k centrovanému míči Pečenka, který udělal kličku Zajíčkovi a z obrovského úhlu dokázal míč dostat do branky. To byl konec našich nadějí na bodový zisk. Naše hra pak vypadala dosti roztěkaně a nekonzistentně. Míč měli na kopačkách domácí a plně kontrolovali zápas. Mohli přidat i další góly, to se ovšem nestalo, a tak si domácí prodloužili sérii neporazitelnosti.
V sobotu se utkáme v posledním zápase na našem stadionu se Sedmihorkama. Následně už nás doma čeká pouze derby s Višňovou na UMT a další zápasy odehrajeme v azylu, který nám poskytne Nové Město.

Slovan Frýdlant A:

M. Bláha (trenér Slovanu Frýdlant): První poločas jsme hráli podle plánu, chtěli jsme hrát ze zajištěné obrany a využít nějaký brejk či standardní situaci. Bohužel jsme za bezbrankového stavu své dvě šance nevyužili a pak dostali smolný gól po tečované střele. Druhý poločas už si domácí pohlídali a nepustili nás do brankové příležitosti, když přidali druhý gól,bylo o výsledku rozhodnuto. V kontextu celého utkání vyhráli domácí zaslouženě,byli lepší na balónu a ukázali větší kvalitu než my. Soupeři gratuluji a my se musíme nachystat na na příští týden, kdy hostíme nevyzpytatelné Sedmihorky.